Asus Aydınlatma
Şirketimiz 1982 yılından bu yana dış aydınlatma sektörünün içinde bulunan, teknik ve vizyonel anlamda piyasaya yıllarca yön vermiş kadrosunun, ürün kalitesi ve hizmet standartlarını farklı bir çıtaya yükseltmek istemesiyle kurulmuştur. Bugüne kadar farklı kimlikler altında tamamlamış olduğumuz projeler, dünyanın önde gelen inşaat şirketleri ve mimarları tarafından takdirle karşılanmıştır.

Bugün ise yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi asus lighting çatısı altında birleştirerek; müşterilerimize çok daha kaliteli, çok daha hızlı ve çok daha yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz. Bünyemizde yüksek yol aydınlatmaları, park-bahçe aydınlatmaları, şehir mobilyaları, korkuluklar, kameriyeler ve daha birçok dekoratif ürünü alüminyumun yumuşaklığı ile yaratırken, geleneksel sanatı modern teknolojilerle harmanlıyoruz.

Ürünlerimizi dünya çapında kabul görmüş dev markaların elektrik-elektronik donanımları ile güçlendirerek, ürün ve üretim kalitemizi uluslararası standartlarda tutmanın, bizi sektörün lideri konumuna getireceğinin farkında lığı ile hareket ediyoruz. Uygulama ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her türlü projede sahadan en son bizim ayrılacağımızın bilinmesini istememizin nedeni, ürünlerimize olan güvenimizden ve aslında satış yaptığımız firmaları müşterimiz gibi değil ortağımız olarak görmemizden ileri gelmektedir.