Ürün Kodu: A2156
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER
ÖLÇÜLER En:10 cm Boy:75 cm
GÖVDE Alüminyum Boru
ARMATÜR Alüminyum gövde. Polikarbon cam.
DUY TİPİ E27
GÜÇ (W) 1x25W
LAMBA TİPİ SMD LED
BOYA İstenilen RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması
Park, Meydanlar,Bina çevresi bahçe ve yürüme yollarının ışıklandırmasında kullanılır. Modern LED Çim aydınlatma armatürü, dekoratif görünümüyle dekorasyonunuza katkı sağlar. Bu modelimizde konsept tamamlayıcı aydınlatma direği,duvar,set üstü ve sarkıt armatürler bulunmaktadır.Tüm ürünlerimiz EN Standartlarına göre üretilmiş olup Firmamız ISO 9001 ve OHSAS 18001 Kalite belgelerine sahiptir.

GÖVDE

Bollard aydınlatma gövdesi alüminyum profilden imal edilmiştir. Korozyon dayanımı için alt yıkaması yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Tüm vida aksamı paslanmaz çeliktir.Farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması.

ARMATÜR

Armatür alüminyum ve UV ışınlarına dayanıklı PMMA akrilik kullanılarak imal edilmiştir.IP64 sınıfına dahil armatür gövdesi,Uzun ömürlü silikon contalar ile elektriksel donanımı toza karşı korurken, her yönden ve açıdan gelecek suya karşıda dayanıklıdır. Korozyon dayanımı için alt yıkaması yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Armatürde LED kulanılmıştır.LED'li ürünlerde LM80 ve TM21 standartlarına uygun 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrüne sahip LED.Yüksek renksel geri verim indeksi(Ra>70). İstenilen renk sıcaklığına (CCT) LED uygulaması,Farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması.

ELEKTRİKSEL ÖZELİKLER

Elektrik güvenlik sınıfı CLASS 1’dir. Armatürden sigortaya TTR kablo çekilmiştir, kablonun maksimum çalışma sıcaklığı 70oC, maksimum devre sıcaklığı 160oC’dir. Ürünlerde EN60238 standardına uygun E27 porselen duy kullanılmaktadır.

KULANIM ALANLARI

Park, Meydanlar,Bina çevresi bahçe ve yürüme yollarının ışıklandırmasında kullanılır. Modern LED Çim aydınlatma armatürü, dekoratif görünümüyle dekorasyonunuza katkı sağlar. Bu modelimizde konsept tamamlayıcı aydınlatma direği,duvar,set üstü ve sarkıt armatürler bulunmaktadır.Tüm ürünlerimiz EN Standartlarına göre üretilmiş olup Firmamız ISO 9001 ve OHSAS 18001 Kalite belgelerine sahiptir.TEKNİK ÖZELLİKLER
ÖLÇÜLER En:10 cm Boy:75 cm
GÖVDE Alüminyum Boru
ARMATÜR Alüminyum gövde. Polikarbon cam.
DUY TİPİ E27
GÜÇ (W) 1x25W
LAMBA TİPİ SMD LED
BOYA İstenilen RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması