Notice: Undefined variable: result in /var/www/vhosts/asuslighting.com/httpdocs/catalog/controller/product/product.php on line 291 MODERN AYDINLATMA DİREKLERİ A2054

MODERN AYDINLATMA DİREKLERİ A2054

MODERN AYDINLATMA DİREKLERİ A2054

Product Code:A2054
Availability:In Stock

GÖVDE

Direk gövdesi alüminyum profilden imal edilmiştir. Korozyon dayanımı için alt yıkaması yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Tüm vida aksamı paslanmaz çeliktir. Sigorta kapağı kaidenin içine gizlenmiştir ve bu bölümden sigorta otomatına ulaşmak mümkündür.Farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması.

ARMATÜR

Armatür alüminyum ve UV ışınlarına dayanıklı PMMA akrilik kullanılarak imal edilmiştir. IP64 sınıfına dahil armatür gövdesi, elektriksel donanımı toza karşı korurken, her yönden ve açıdan gelecek suya karşıda dayanıklıdır. Korozyon dayanımı için alt yıkaması yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Armatürde Power LED kullanılmıştır.LED'li ürünlerde LM80 ve TM21 standartlarına uygun 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrüne sahiptir. İstenilen renk sıcaklığına (CCT) LED uygulaması, Opsiyonel olarak Kırmızı, yeşil, ve mavi renkli RGB LED uygulaması.Merkezi RGB kontrol ünitesi .Farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması.

ELEKTRİKSEL ÖZELİKLER

Elektrik güvenlik sınıfı CLASS 1’dir. Armatürden sigortaya TTR kablo çekilmiştir, kablonun maksimum çalışma sıcaklığı 70oC, maksimum devre sıcaklığı 160oC’dir. 10 Amper sigorta kullanılmaktadır.LED li ürünlerde Sabit akım çıkışlı, yüksek verimliliğe sahip LED sürücü.Şebeke gerilimindeki dalgalanmalardan etkilenmeyen ve sabit ışık sağlayan etkin güç faktörü düzeltmesi.Isıl iletkenliği yüksek alüminyum PCB.İsteğe bağlı Dim edilebilir sürücü uygulaması.Gün ışığına duyarlı fotosel uygulaması.

KULANIM ALANLARI

Park, Meydanlar,Bina çevresi bahçe ve yürüme yollarının ışıklandırmasında kullanılır. Modern aydınlatma gün içinde, dekoratif görünümüyle dekorasyonunuza katkı sağlar. Bu modelimizde konsept tamamlayıcı çim,duvar,set üstü ve sarkıt armatürler bulunmaktadır.Tüm ürünlerimiz EN Standartlarına göre üretilmiş olup Firmamız ISO 9001 ve OHSAS 18001 Kalite belgelerine sahiptir.Tags: MODERN AYDINLATMA DİREKLERİ A2054